Czym się zajmujemy?

>

O firmie

Firma Izo-Bud Piotr Studniczek działa na rynku budowlanym od 2003 r. Przez ten okres zyskaliśmy uznanie wśród naszych klientów. Długoletnie doświadczenie zdobyte za granicą, współpraca z renomowanymi producentami z branży budowlanej oraz przeszkoleni pracownicy powodują iż jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie związane z naszym profilem działalności od renowacji fasad obiektów zabytkowych, poprzez termoizolacje elewacji, tynki maszynowe, po montaż zabudowy z płyt K-G i wykańczanie wnętrz. Firma zyskała uznanie na rynku lokalnym a także poza nim co świadczą nowe zlecenia klientów z polecenia. Od początku naszej działalności współpracujemy z wieloma producentami chemii budowlanej, które zachowują wysoki standard swoich produktów.

W 2012 r. rozpoczęliśmy współpracę z firmą Sto AG, która ma wysoką pozycję na rynku światowym jako producent chemii budowlanej. Dla bardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie przygotować wizualizacje budynku przy współpracy z naszymi zaprzyjaźnionymi architektami co przyczynia się do pełnego zadowolenia od strony inwestora.

Oprócz usług budowlanych nasza firma zajmuje się wynajmowaniem rusztowań fasadowych dla firm budowlanych jak i klientów prywatnych.

Nasze niektórerealizacje

Bez względu na to czy ocieplasz nowy dom, czy stary lub chcesz odnowić fasadę swojego budynku, możesz na nas polegać. Ponad 15 lat doświadczenia, kilkaset ocieplonych domów oraz setki zadowolonych klientów to gwarancja tego że nasze usługi są najwyższej jakości.